niedziela, 4 stycznia 2015

MAKE-UP KARNAWAŁOWY
W INTRYGUJĄCEJ SZAROŚCI

Cześć Kochane! Przed nami czas zabawy. Dlatego przedstawię Wam kilka propozycji na makijaż karnawałowy. Oto pierwsza z nich. Intrygująca szarość w połączeniu z delikatnym różem.


Na środek powieki nakładam palcem jasny, srebrny cień, delikatnie wklepując. Następnie ciemniejszym srebrem przyciemniam dolną powiekę na całej długości, odrobinę wychodząc poza zewnętrzny kącik oka.


Teraz tym samym cieniem przyciemniam górną powiekę do 3/4 długości, w kierunku wewnętrznego kącika i rozcieram granicę grubszym pędzlem.

Przy użyciu czarnej kredki rysuję czarną kreskę na górnej powiece oraz w linii wodnej oka. 


Małym pędzelkiem zamoczonym w czarnym cieniu, rozcieram kredkę w linii rzęs, aby nie było żadnych prześwitów. Tym samym cieniem lekko przyciemniam zewnętrzny kącik oka.


Wewnętrzny kącik oka rozświetlam białym, perłowym cieniem. Rysuję kreskę eyelinerem oraz poprawiam kontur brwi. Powinny być one w tym makijażu bardzo wyraziste.
Na środek policzków nakładam róż i nad nim rozświetlacz, a na usta różowa pomadkę.


2 komentarze:

  1. Anonimowy29/3/15 03:04

    Witaj Dominiko.....razem z koleżanką z pracy zaczynamy "dzień z Dominiką Skrodzką" i nasze makijaże do pracy na cały dzień zależą od tego co nowego pojawi się na Twoim blogu...jednak kończą nam się już Twoje pomysły i prosimy o więcej....:). Jestem samoukiem i bacznie staram się naśladować Cię w tym co robisz....i jestem z siebie dumna, bo nigdy nie miałam takich zdolności do malowania lub układania sobie super fryzur, a z Twoją pomocą małymi krokami robię postępy....:)proszę o więcej pomysłów na przydymione oko i konturowanie twarzy.A, i mam jeszcze jeden problem- z kreską na powiece...nigdy nie umiem narkreślić dwóch takich samych kresek...jak rozwiązać ten problem....pozdrawiam Magda

    OdpowiedzUsuń
  2. Bonjour! Wręczam Ci nagrodę LBA (Liebster Blog Award)! Wszystkie szczegóły u mnie:
    waytofrance.blogspot.nl/2015/08/liebster-blog-award.html?m=0

    OdpowiedzUsuń